Huawei, İçinde Kulaklıkla Gelen Bir Akıllı Saat Çıkaracak

Felaket

Member
Çin merkezli teknoloji devi Huawei, en az akıllı telefonları kadar başka eserleriyle de tanınıyor. Şirket, artık ise yakın vakitte orijinal bir eseriyle karşımıza çıkacağını duyurdu. Huawei Watch Buds olarak isimlendirilen bu aygıtın bir tanıtım görüntüsü da paylaşıldı. Bir akıllı saat olan eserin, ortasında kulaklıkla geleceği de paylaşılan görüntüde görüldü.

Öncelikle Huawei’in emsal bir eseri, daha evvel piyasaya sürdüğünü belirtelim. Şirket, 2014’te Huawei TalkBand serisini tanıtmıştı. Bir akıllı bileklik olan bu aygıt, kulaklık olarak da kullanılabiliyordu. Artık ise teknoloji devinin bu mevzuda bir adım daha ileri giderek daha şık ve farklı bir aygıtla geleceği ortaya çıktı.

Huawei Watch Buds’ın ortasında kulaklık bulunacak

Huawei Watch Buds, isminden de anlaşıldığı üzere arasında iki kulaklık barındıran bir akıllı saat olarak piyasaya sürülecek. Aygıtın, yuvarlak ve şık bir dizayna sahip olduğunu paylaşılan görüntüden bakılırsabiliyoruz. Akıllı saatin kulaklıklar için bir şarj kutusu nazaranvi nazaranceğini söyleyebiliriz. Huawei’in paylaştığı görüntünün altıncı saniyesinde de kulaklığın şarj düzeyinin ekranda yer aldığı gözümüzden kaçmıyor.

Huawei, birinci başta akıllı saatin ve öbür yeni mamüllerinin 2 Aralık’ta tanıtılacağını açıklamıştı. Fakat bugün yapılan bir duyuru, bu aktifliğin ertelendiğini ortaya koydu. Tanıtımın yeni tarihi hakkında ise çabucak hemen bir bilgi yok.

Tabii ki bu stil bir aygıtın kimi soru işaretleri ile bir arada geleceğini söylemeden geçmemek gerek. Akıllı saatlerin halihazırda pil ömrü düşünüldüğünde, kulaklıkların nasıl şarj olacağı merak konusu. Ayrıyeten ortasında kulaklık bulunan bir akıllı saatin pek kalın olma ihtimalinin de bekleyenleri kuşkuya düşürdüğünü söylemek mümkün.

bir daha de tanıtım görüntüsünden Watch Buds’ın pek eşsiz bir dizaynla geleceği görülebiliyor. Huawei yöneticilerinden Richard Yu da müşterileri heyecanlandıran bu aygıt ile ilgili, “Huawei Watch Buds, giyilebilir mamüllerin formu ve tasarımında gibisi görülmemiş bir rahatlık yaşamasına imkan tanıyan ihtilal niteliğinde bir adım” ifadelerini kullanıyor.

Saate ilişkin olduğu belirtilen görüntüler internette dolaşmaya başladı

Bunlara ek olarak saate ilişkin olduğu belirtilen imgelerin internette dolaşmaya başladığını ekleyelim. Yukarıdan nazaranbileceğiniz bir videoda, şayet gerçekse, saatin nasıl görüneceğini, kulaklıklar için nasıl bir kısım ayrıldığını nazaranbiliyoruz. Manzaralarda, aygıtın Huawei Watch 3’ü andırdığı ve deri kayışla gelebileceği görülürken, beklenildiği üzere kalın olabileceği de dikkat çekiyor.

Huawei Watch Buds hakkında bildiklerimiz şu anlık bu kadar. Aygıtın özelliklerini ne vakit olacağı çabucak hemen bilinmeyen aktiflikle bir arada bakılırsaceğiz.