Susanna Tamaro'nun evinde kaza: “Ölebilirdim”

SULTAN

Mod
Global Mod
04 Ocak 2024 17:22

Yazarın Facebook'taki hikayesi: “Uyurgezerlik yüzünden merdivenlerden uçtum”

“Tatil döneminde hiçbir şey yazmadığıma şaşırdın mı? – diye başlıyor Susanna Tamaro – Atalarım Ettore Schmitz'in, daha çok Italo Svevo olarak bilinen doğum günü olan 19 Aralık için zaten bir yazı düşünmüştüm, ama o gece 18'inde çok kötü bir kaza geçirdim. Hatta uyurgezerlik krizi sırasında bir kat merdiven çıktım.”

Yazar, ayrıntıları şöyle aktarıyor: “Uyandığımda nasıl ineceğimi bilmeden uçtuğumu fark ettiğimde ne büyük bir şok yaşadım. Ancak ambulanstayken kendi kendime ne kadar mutlu olduğumu söylemekten başka bir şey yapmadım. ne kadar şanslıyım çünkü ölebilirdim ya da felçli kalabilirdim ama yine de birkaç kırıkla da olsa hala hayattayım.” Acıyla mücadele, diye bitiriyor, “seninle paylaşmak istediğim düşüncelere dair tüm enerjimi alıp götürdü. Ama aynı zamanda eğer hala buradaysam bunun aynı zamanda senin sevgin ve bana olan birçok şey yüzünden olduğunu da düşündüm. bizi birleştirin. Bana gönderdiğiniz güzel mesajlar için teşekkür ederim! Yakında dirileceğim!”.

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic'in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

Ayrıca okuyun
sponsorlu içerik

Günlük refah mı?  Küçük günlük hareketlerle başlar

Panasonic'in

Günlük refah mı? Küçük günlük hareketlerle başlar

Gün boyunca kendinizi iyi hissetmek için sağ ayakla başlamak önemlidir. Belki mükemmel bir kırışıklıkla, gülümsemeye dayanıklı ağız hijyeniyle iyi yapılmış bir tıraş. Kendi içinizde ve başkalarıyla birlikte daha iyi hissetmeniz için size güven, enerji ve canlılık verebilecek küçük eylemler: işte böyle

Daha fazlasını bul

İlgili