“Beyin kanseriyim”

SULTAN

Mod
Global Mod
Yazar Sophie Kinsella şunu açıklıyor:

Tgcom24

Sosyal gönderi

Sophie Kinsella'nın Instagram paylaşımında, uzun bir mesajla birlikte gülümsediği görülüyor ve şunları açıklıyor: “2022'nin sonunda bana agresif beyin kanserinin bir türü olan glioblastoma teşhisi konuldu. Bunu ilk önce paylaşmadım çünkü ben Çocuklarımın haberleri gizlilik içinde dinleyip işleyebilmelerini ve yeni normalimize uyum sağlayabilmelerini sağlamak istedim.”

Sophie Kinsella kimdir?

Asıl adı Madeleine Sophie Wickham olan İngiliz yazar, 1969'da Londra'da doğdu ve Oxford'dan ekonomi bölümünden mezun oldu ve kurguya yönelmeden önce kısa bir süre finans gazetecisi olarak çalıştı. Gerçek adıyla bazı romantik romanlar yayınladıktan sonra, 2000 yılında bu kitabı ve ardından gelen “New York'ta Alışverişi Seviyorum” (2002) filmini birleştiren bir filme dönüştürülen “Alışverişi Seviyorum” ile halkın kalbini kazandı. . Becky Bloomwood'un (İtalya'da Mondadori tarafından yayınlanan) pervasız maceralarını anlatan dizi, “Beyaz alışverişi seviyorum” (2003), “Kız kardeşimle alışverişi seviyorum” (2004), “Bebek için alışverişi seviyorum” ile devam ediyor. (2007), “Mini alışverişi seviyorum” (2010) ve “Hollywood'da alışverişi seviyorum” (2014). Destanın yanı sıra “Sır saklayabilir misin?” gibi romanlarınız da yayınlandı. (2003), “Numaranı Aldım (2011), Damatları Durdurun!” (2013), “Audrey nereye gitti?” (2015) ve ayrıca “Io e Fata Mammetta” başlıklı bir çocuk kitabı.

Operasyon ve tedavi

Gönderisinde ayrıca, “Londra'daki University College Hastanesi'ndeki ekip tarafından tedavi edildiğini, ameliyat oldum ve radyoterapi ve kemoterapi kürlerinden geçiyorum. Şu anda her şey stabil ve genel olarak kendimi çok iyi hissediyorum. Kendimi çok yorgun hissediyorum ve hafızam eskisinden daha da kötüleşti. Bana destek olan aileme ve yakın arkadaşlarımın yanı sıra benimle ilgilenen harika doktorlara ve hemşirelere de minnettarım. Sürekli destek için okuyuculara.” Sözünü, kanser hastası olan herkese hitaben, “Sevgilerimi ve en iyi dileklerimi ile onlara destek veren ve yardım edenlere de gönderiyorum. Böyle bir şey kendinizi çok yalnız hissetmenize neden olabilir, bu kadar sert bir teşhis almak korkutucu.” ve etrafınızdakilerin desteği ve ilgisi kelimelerin ifade edebileceğinden çok daha fazlasını ifade ediyor.”